Tuesday, October 19, 2021

Aliexpress Video Shqyrtime

[ENG] Unboxing e Demonstração Do Redmi Note 10 Pro !!! Comprado...

Se Puder Se Inscreva e Deixe Seu Like. Link Do Produto : https://pt.aliexpress.com/item/1005002207931447.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2e9db90aWGmtd9 Link Do Vídeo de Aplicação Da Película Da Tela e Da Câmera do...

[RUS] Mburoja e Kapiten Amerikës (Pushimet) / Gjëra të çmendura me Aliexpress

#Shorts Щит Капитана Америка (Pushimet) - https://ali.ski/tH7pF #aliexpress #алиэкспрес алиэкспресс,aliexpress,gjëra me aliexpress,parcela nga Kina,Kina,gjera te bukura,mallra nga aliexpress,mallra me aliexpress,paketë,kundër stresit,gjëra të dobishme,gjërat më të mira me aliexpress,Kina,po çmendesh,në trend,gjëra të çmendura,porosi,лучшее с...

[ENG] Telefonat e rremë AliExpress: Une 11 Ultra, Galaxy S21 Ultra, Mi...

Kështu që dikur bëja pazar AliExpress dhe vura re këto variacione të pretenduara të atyre telefonave inteligjentë. Help an aspiring feminine tech reviewer and content material...

[RUS] MASAZH PUSR FUSH TY THYRA / ANTI CELULITIT Furça e Masazhit të Thatë / Rishikimi im

HEY! SOT DO T T TREGOJ P .R furçën e masazhit të thatë. SI SHT KOREKT T TO B DNI MASAZHIN ME P BRRFSHIR. CILAT JAN PRFITIMET E MASAZHIT T DR FURSHS TY THARA. КАК СКОРО ВИДЕН...

[ENG] UNBOKSIM#43: Kam marrë këtë SHENIM REDMI 9 128GB do ALIEXPRESS em...

AC️MAKINA E KARTS MEST T MIRA P TOR T W PUN ME Importe!! 👀 TON VETLM me interes 9,44% em 12x 💲 CUPOM 10% FIKUR: DOUGLASTHOMAZ10 ✔️ T1 MEGA:...

[RUS] Riparimi i sondës 1:100 для осциллографа из СССР и его апгрейд....

#осциллограф #щуп #электроника В этом видео я разобрал удачную попытку ремонта щупа, prodhuar një herë në epokën e një qytetërimi më të përparuar. Teori, praktikë, krahasim! Sonda P4100: https://ali.onl/1NRb Литература (në Anglisht)...

[ENG] Xiaomi Mi Band 5 Smart Bracelet AMOLED ScreenUnboxing...

Aliexpress Mi band 5 hyperlink: (*5*)https://s.click on.aliexpress.com/e/_An9yke Amazon: https://amzn.to/3zfJem6 Aliexpress Register $24.00 in coupons: https://a.aliexpress.com/_dW8yG7n NOTE: All content material used is copyright to Xon GameDroid, Use or industrial show...

[RUS] ЛУЧШИЕ ГАДЖЕТЫ ДЛЯ ЛИЦА — КАК ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ОТЕКОВ В...

Instagram: http://instagram.com/bogdanovich.elena ✔ TikTok: https://vm.tiktok.com/vNWF5g/ Друзья, në këtë video vendosa të ndaj me ju pajisjet e mia të preferuara të bukurisë për fytyrën, которые ежедневно помогают мне выглядеть...

[ENG] UNBOXING#38: Mais um REDMI NOTE 9 PRO 128GB do ALIEXPRESS!!...

AC️MAKINA E KARTS MEST T MIRA P TOR T W PUN ME Importe!! 😲 LANÇAMENTO PLANO GIGA TON 👀 TON com juros de APENAS 7,44% em 12x 💲 CUPOM 10%...

[RUS] Furçë automatike për larjen e një makine për një qindarkë me Aliexpress. Ну...

Furçë automatike për larjen e makinave → http://bgd.by/5of2m3 Автоматическая щетка для мытья авто,larje makine,larje,aliexpress

[ENG] Xiaomi Mi 10 Ultra Case For Xiomi Mi 10 on...

Xiaomi Mi 10 Ultra Case For Xiomi Mi 10 on AliExpress 2021 #Shorts Case For Xiaomi Mi 10 Ultra Case For Xiomi Mi 10 Ultra...

[RUS] Furça magnetike për pastrimin e dritareve doli të ishte një pajisje e padobishme dhe e rrezikshme

Një video rrëqethëse po diskutohet në internet, ku gratë guximtare, pa sigurim, balancojnë dritaret dhe lajnë dritaret. Nuk mund ta shikosh pa u dridhur, но...

[ENG] Xiaomi Mi 10T Pro 5G Mockofibre case by GENMASO from...

Opinionisti ynë kryesor celular, Matteo, heq kutitë dhe kritikon një rast GENMASO për Mi 10T Pro 5G të tij që bleu në AliExpress. Is "Mockofibre" now...

[RUS] Установка рубашечных кнопок щипцами с AliExpress

Pershendetje te gjitheve! В этом видео я покажу, как установить рубашечные кнопки на одежду при помощи щипцов с АлиЭкспресс. Набор щипцы + кнопки покупала здесь - http://alii.pub/5tbi80 Набор...

[ENG] SAshtë e sigurt për të blerë në AliExpress? E sobre os XIAOMI Redmi...

Link Lidhja Zyrtare e Shënimit Redmi 10 5G NFC ➽ https://tidd.ly/2Qv9mIB CUPOM: TECHGESIEL (të gjitha në kryeqytete) ★ Lidhje zyrtare me Redmi Note 10S ➽ https://tidd.ly/3sUICON CUPOM: TECHGESIEL...

[RUS] Я ЗАТРОЛЛИЛ ВЕСЬ ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ В МАЙНКРАФТ МОДЫ MODS MINECRAFT...

Я ЗАТРОЛЛИЛ ВЕСЬ ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ В МАЙНКРАФТ МОДЫ MODS MINECRAFT ЩЕНЯЧИ ПАТРУЛЬ ⛔️По поводу сотрудничества и РЕКЛАМЫ писать сюда: reklama.suda.reklama@gmail.com или сюда https://vk.com/mr_reflex_youtube ------⭐Ссылочки на меня⭐--------- 🌈Инстраграм ПОДПИСЫВАЙСЯ https://www.instagram.com/_forever_Ilya_/ 🌈ИНСТАГРАМ ПОДПИСЫВАЙСЯ ТАМ...

[ENG] CELULARI I BOBOKIMIT Xiaomi MI11! E bleva në Aliexpress dhe u pagua shumë!!

RAPIX DRAW R $ 1000.00 👉 https://bit.ly/sorteiopix_1000 🚨LEIA COM ATENÇÂO AS REGRAS . . ★ KU T BLEJ IM 11 JO ALIEXPRESS: - MI STORE → https://ali.ski/0i9epW ____________________________ ✅...

[RUS] Щупы Для Мультиметра Cleqee 1000V 20AОбзор AliExpress !!!

Щупы Для Мультиметра Cleqee 1000V 20A - Обзор AliExpress !!! В видео делаю обзор щупов для мультиметра от бренда Cleqee, тестирую их и сравниваю с...

[ENG] UNBOXING CELULAR Xiaomi Redmi NOTE 10! Comprei no Aliexpress e...

RAPIX DRAW R $ 1000.00 👉 https://bit.ly/sorteiopix_1000 🚨LEIA COM ATENÇÂO AS REGRAS . . ★ ONDE COMPRAR NO ALIEXPRESS: - HONG KONG GOLDWAY → https://bit.ly/3xkVzVy -...

[RUS] SI JAN C KUSHTUAR Telefonat në Rusi – ÇMIMET 2021 I VITIT!

Цены на все смартфоны в магазине лето 2021года Купить Redmi Note 10s-http://alii.pub/5thi88 Купить POCO X3 PRO-http://alii.pub/5t22x0 Купить POCO M3 PRO-http://alii.pub/5srstv Купить iPhone SE-http://alii.pub/5rz6ej Купить Xiaomi Mi 11 Lite-http://alii.pub/5rdjee​​​​​​​​ Купить Xiaomi...

РЕКОМЕНДОВАННОЕ ВИДЕО

ALIEXPRESS ОДОБРИЛ